Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Luxusní kožené sedací soupravy, sedačky > Aspen v kůži

Luxusní kožené sedací soupravy, sedačky - Aspen v kůži načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Aspen v kůži - sedaci-soupravy-kozene sedací souprava Aspensedací souprava Aspen podhlavníkysedací souprava Aspen rohovásedací souprava Aspen rohovásedací souprava Aspen taburetsedací souprava Aspen taburetsedací souprava Aspen boksedací souprava Aspen boksedací souprava Aspen boksedací souprava Aspen nožičkysedací souprava Aspen nožičkysedací souprava Aspen nožičky
Sedací souprava Aspen - absolutní novinka
Nejnovější kousek v sortimentu sedacích souprav zaplňující mezeru mezi nabídkou sedaček v klasickém, konzervativním stylu a těch, u kterých se design dá bez váhání nazvat ultramoderním - to je přesně sedací souprava Aspen. Sedací souprava byla veřejnosti poprvé představena na mezinárodním veletrhu nábytku Mobitex 2011, který se konal v dubnu v Brně a kde si ji ke své spokojenosti vyzkoušely desítky, ba i stovky návštěvníků.

Souprava zaujme jak svými tvary, tak širokou škálou nabízených prvků, které umožňují nepřebernou nabídku různých variant - přesně podle požadavků zákazníka a dispozic jeho interiéru. Polohovací podhlavníky a příjemně měkké sedáky zajišťují sedací soupravě vedle krásného vzhledu také dokonalé pohodlí. Libovolnou sestavu lze zakončit některou ze tří nabízených variant - čalouněný bok /B/, klasický čalouněný sedák /C/ nebo masivní buková deska mořená do libovolného odstínu /M/.

Soupravu je možné doplnit elegantním stolkem v kombinaci čalounění a desky z masivní bukové spárovky. Tento díl může také, v případě přání zákazníka, sloužit jako rohový element dané sestavy. Na výběr jsou tři typy nožiček – dva druhy kovových /N7, N9/ a kombinace bukového masivu a kovu /N8/.
Sedací souprava (dvojsed) od: 26.479,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje