Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Čalouněné sedací soupravy, sedačky > Aspen čalounění na míru

Čalouněné sedací soupravy, sedačky - Aspen čalounění na míru načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Aspen čalounění na míru  - sedaci-soupravy-calounene rohová sedací souprava čalouněná bílou kůží s relaxačním dílemkožená sedací souprava Aspen s polohovacími podhlavníkysedací souprava Aspen rohová čalouněná kůží s kombinací masivním rohový stolkemsedací souprava Aspen rohová čalouněná kůží a s kombinací masivní područky a rohového masivního stolkukonferenční stolek z masivu ke kožené sedací soupravě Aspentaburet čalouněný kůží k sedací soupravě Aspenkožené provedení sedací soupravy Aspen a typ područky B čalouněná sedací souprava Aspen s otevřeným čalouněným bokem typu Cčalouněná sedací souprava Aspen kůží s typem boku Mtyp chromové nožičky čalouněné sedací soupravy Aspen v provedení bílá kůžetyp chromové nožičky do kužele k čalouněné sedací soupravě Aspennožička masiv do kužele k sedací soupravě Aspenčalouněné polohovací otočné křeslo Aspen s dřevěným podnožímčalouněné polohovací otočné křeslo Aspen v bílé kůži s nerez podnožímčalouněné polohovací otočné křeslo Aspen v bílé kůži s nerez ramením podnožím
Čalouněná sedací souprava na míru Aspen - absolutní novinka
Nejnovější kousek v sortimentu sedacích souprav zaplňující mezeru mezi nabídkou sedaček v klasickém, konzervativním stylu a těch, u kterých se design dá bez váhání nazvat ultramoderním - to je přesně sedací souprava Aspen. Sedací souprava byla veřejnosti poprvé představena na mezinárodním veletrhu nábytku Mobitex 2011, který se konal v dubnu v Brně a kde si ji ke své spokojenosti vyzkoušely desítky, ba i stovky návštěvníků.

Souprava zaujme jak svými tvary, tak širokou škálou nabízených prvků, které umožňují nepřebernou nabídku různých variant - přesně podle požadavků zákazníka a dispozic jeho interiéru. Polohovací podhlavníky a příjemně měkké sedáky zajišťují sedací soupravě vedle krásného vzhledu také dokonalé pohodlí. Libovolnou sestavu lze zakončit některou ze tří nabízených variant - čalouněný bok /B/, klasický čalouněný sedák /C/ nebo masivní buková deska mořená do libovolného odstínu /M/.

Soupravu je možné doplnit elegantním stolkem v kombinaci čalounění a desky z masivní bukové spárovky. Tento díl může také, v případě přání zákazníka, sloužit jako rohový element dané sestavy. Na výběr jsou tři typy nožiček – dva druhy kovových /N7, N9/ a kombinace bukového masivu a kovu /N8/.
Čalouněná sedací souprava na míru (dvojsed) od: 27.273,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje