Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Partner

PF NÁBYTEK spol. s.r.o. - PF-nabytek.jpg

PF NÁBYTEK spol. s.r.o.Český výrobce velmi kvalitních sedacích souprav s dlouholetou tradicí.

Ideální sedací souprava, to však neznamená jen hezký vzhled, ale také dokonalá funkčnost. Přirozená praktičnost, to je to, co v našem výrobním sortimentu objevíte ve formě výrobků, jako jsou rozkládací pohovky, pohovky s úložnými prostory, křesla, židle nebo také konferenční stolky s praktickými odkládacími deskami vhodnými kupříkladu pro odložení „flotily“ ovladačů nebo rozečtených časopisů. Obzvláště pohovky s možností rozkládání každého lůžka jednotlivě, za použití pouze prvotřídních výplňových materiálů a zcela nekomplikovaných rozkládacích mechanismů, zajišťují dokonalý komfort spaní, který je srovnatelný s klasickou postelí. Toto lze a je s úspěchem využíváno zejména v malých prostorech s potřebou univerzálnosti interiéru. PF NÁBYTEK spol. s.r.o.


Polstrin Design - Polstrin-design.jpg

Polstrin DesignJsme ryze českými výrobci čalouněného nábytku.

Ve výrobě se držíme řemeslných tradic, které se kultivují již přes 50 let. Tyto tradice kombinujeme s možnostmi současných technologií a důsledně dohlížíme na kvalitu používaných materiálů v každé fázi výroby. Vysoká odbornost našich pracovníků na všech úsecích výroby umožňuje vyrábět i atypický nábytek určený jak do soukromých, tak i veřejných prostor. Architektům nabízíme precizní zpracování zakázkového sedacího nábytku pro jejich jedinečné projekty. Jsme přesvědčeni, že naší hlavní devizou je dlouhodobá spokojenost zákazníků. Společnost POLSTRIN DESIGN spol. s.r.o. navazuje na tradici čalounických řemeslníků v královéhradeckém regionu. Úspěšně rozvíjí řemeslné dovednosti získávané po celé generace. Za tu dobu již řada konstruktérů, technologů a řemeslníků získala bohaté a nenahraditelné zkušenosti jak s typovým, tak i s atypicky řešeným čalouněným nábytkem. Láska k řemeslu a především úcta k tradicím je pro nás motivací držet kvalitu sedacího nábytku na vysoké úrovni.


OSAPO, v.o.s. - osapo.jpg

OSAPO, v.o.s.Prodejce nábytku v olomouckém kraji

Firma OSAPO, v.o.s. byla založena roku 1994 v Postřelmově a během několika let se stala jedním z největších prodejců nábytku a koberců v regionu. V současnosti vlastníme dvě luxusní prodejny v Postřelmově a v Šumperku, kde jsme v roce 2008 otevřeli velké moderní kuchyňské studio. Držíme krok s nejnovějšími trendy v bydlení. Naši zkušení prodejci Vám ochotně poradí se zařizováním interiérů jak domácích, tak i firemních, které podtrhnou Vaši osobnost.


BMB s.r.o. - Logo BMB.jpg

BMB s.r.o.BMB s.r.o. je česká firma s dlouholetou tradicí výroby kvalitního nábytku

BMB s.r.o. je česká firma s dlouholetou tradicí výroby kvalitního nábytku z masivního dřeva, přírodní dýhy a laminované desky. V současnosti se firma zaměřuje na produkci v oblasti sériové výroby bytového a ložnicového nábytku. Další část produkce tvoří zakázková výroba a nábytek pro hotelový program. Veškeré materiály, používané pro výrobu, jsou nakupovány od renomovaných českých i zahraničních firem a splňují evropské normy kvality a nezávadnosti.


Gazel spol. s.r.o. - Gazel.jpg

Gazel spol. s.r.o.Gazel - výrobce dřevěného nábytku

Gazel je česká firma zaměřená na produkci kvalitního skladebného nábytku ze smrkového, v posledních letech i bukového dřeva. Nábytek Gazel je určený pro všechny lidi, kteří ocení jednoduchost, variabilitu, nadčasový design a dlouhou životnost. Kvalitní nábytek severského stylu značky Gazel dobře slouží v mnoha ložnicích, pracovnách, a hlavně dětských a studentských pokojích. Díky své odolnosti a přirozené kráse je k dispozici stovkám spokojených zákazníků mnoha hotelů a penzionů po celé Evropě. Značka nábytku Gazel je zárukou kvality, stabilního sortimentu, zdravotní nezávadnosti a plnění kvalitativních norem. Ekologické aspekty, zdraví, bezpečnost a spokojenost zákazníků jsou prioritním zájmem firmy.


Elektro Kola & Skútry - LOGO 150x131.jpg

Elektro Kola & SkútryElektrokola a Elektroskútry pro každého.

Firma Elektrokola & Elektroskútry se specializujeme se na prodej a servis různých typů elektrokol a elektroskútrů, které se díky svým vlastnostem staly v současné době velice poptávaným zbožím.Naší vizí je nabídnout zákazníkovi produkt, který bude šetřit jeho čas a samozřejmě i jeho finance. Produkt, který bude potřebovat minimální údržbu. Produkt, který se bude snadno ovládat a bude přístupný všem věkovým kategoriím. Produkt, na který se bude moci člověk kdykoli spolehnout.


Revize Elektro nn vn vvn  - www.revize-elektro-praha.cz.jpg

Revize Elektro nn vn vvnwww.Revize-Elektro-Praha.cz | www.RevizeElektriky.cz

Revizemi elektro se zabýváme od roku 1997. Revize elektro provádíme po celé ČR a převážně v Praze a jejím okolí. Při revizi elektro používáme vysoce profesionální měřící zařízení a měřící techniku. Zabýváme se převážně revizemi elektro a to revizemi elektrospotřebičů, revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V. K revizím elektro provádíme jako doplňkovou činnost i revize hromosvodů. Další revizní činností jsou revize elektrozařízení vysokého a velmi vysokého napětí.


4-CONSTRUCTION - 4-construction-logo.jpg

4-CONSTRUCTION4-CONSTRUCTION - mezinárodní stavební portál

4-construction je mezinárodní stavební portál, který přináší aktuální informace nejen z oblasti stavebnictví, ale také bydlení. Naleznete zde aktuální informace a články rozdělené do jednotlivých kategorií např. byt, nábytek, kuchyně, okna, dveře a další. V našem katalogu můžete nalézt prezentace jednotlivých firem a také zajímavé informace jak z vašeho regionu, tak i na globální úrovni.