Tel.: 272 911 997, Mobil: 725 297 956

Čalouněné sedací soupravy, sedačky > Brasil čalounění na míru

Čalouněné sedací soupravy, sedačky - Brasil čalounění na míru načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Brasil čalounění na míru  - sedaci-soupravy-calounene čalouněná sedací souprava Brasil v provedení bílé kůže dvojsed a křeslo otočnésedací souprava Brasil čalouněná krémovou kůží v provedení dvojsedu a dvou křeselčalouněná sedací souprava Brasil potažena kvalitní látkou v zelené barvě v propvedení dvojsed+trojsed+křeslorohová sedací souprava Brasil čalouněná bílou kůží a doplněna otočným křeslem také v bílé kůžikožená sedací souprava rohová Brasil v provedení rozkladu a úložného prostorusedací souprava rozkládací Brasil v bílé kůži možnost rozložení každého lůžka zvlášťsedací souprava Brasil čalouněna kůží v krémovém odstínu kožené křeslo Brasil čalouněné bílou kůží posazené na otočném chromovém talíři
Čalouněná sedací souprava na míru BRASIL - Pokud budete v nabídce výrobků hledat cokoliv (zejména pak sedací soupravu), co dokonale charakterizuje a popisuje co nejjednodušeji a přece dostatečně přesně stěžejní myšlenku našeho výrobního programu jako celku, je pro to sedací souprava Brasil naprosto ideálním kandidátem. Hned při prvním pohledu poznáte, že to, o co jde zejména a kterým směrem se sezení ubírá, se stojí přímo před Vámi - naprosto a dokonale harmonická kombinace pohodlí, designu a funkčnosti - přesně to, co od naší sedací soupravy vždy naši zákazníci očekávali a vyžadovali, a přesně to, co se jim snažíme fomou našeho výrobního programu nabízet a plnit. Už nikdy nebudete nuceni volit mezi designem na straně jedné a pohodlím na straně druhé, už nemusíte ani dělat kompromisy mezi obojím, nyní je tady sedací souprava Brasil, která vše vyřeší, samozřejmě k Vaší plné spokojenosti, za Vás.
Jednu z nejdůležitějších úloh, v širokém sortimentu tradičního českého výrobce snad dokonce tu hlavní, která sedací soupravy charakterizuje lépe než cokoliv jiného, tato souprava hraje zejména díky své variabilitě, která je téměř bez jakýchkoliv omezení, a nabídce funkcí, stejně jako se stala díky témuž jasnou volbou číslo jedna u velké části našich zákazníků. Tato sestava zcela nekompromisně a bez sebemenšího zaváhání převálcovala silnou konkurenci z vlastních řad a v loňském roce 2011 se zařadila mezi nejprodávanější sedací soupravy z našeho sortimentu a díky rapidnímu nárůstu prodejnosti se stala i tzv. "skokanem roku 2011" /dobrá - skutečně jsme se tak trochu inspirovali Zlatým slavíkem :-)/. Dá se rozhodně, bez jakékoliv nadsázky a přehánění, říci, že sedací soupravy Brasil si zákazník poskládá přesně na míru svému osobnímu vkusu, potřebám, rozměrům a dispozicím svého bytu či interiéru, náladě a atmosféře konkrétního prostoru určeného k "zabydlení". Prostě a jednoduše řečeno - sortiment Brasil je i přes velké množství sériových a standardních prvků ušit přesně na každého z Vás, ať už se jedná o libovolnou sedací soupravu nebo sestavu z této série.
Všechny části sedací soupravy, které mají nějakou dodatečnou funkci (ať už se jedná o možnost rozkládání na lůžko nebo úložný prostor pro lůžkoviny apod. - u všech těchto prvků je vždy možné zvolit jednu nebo druhou možnost) jsou samonosné a zákazníci mají možnost si je poskládat dle svého přání a potřeb od toho nejmenšího prvku - samostatného jednosedu bez područek - až po prostorově nejrozsáhlejší rohové pohovky nebo dokonce tzv. "sestavy do U" omezené pouze Vaší fantazií a velikostí volného prostoru, který máte ve Vašem interiéru k dispozici. Každá z takovýchto sestav může být ukončena volitelně buď bokem (31 nebo 17 cm širokým - opět lze vybírat jednu z variant) nebo může být bez boku (zakončení je realizováno pouze krycí deskou očalouněnou totožným potahem, jako je celá souprava, sahající do výše sedáku), přičemž toto zakončení je možné doplnit některým z nabízených taburetů, které svými rozměry odpovídají hloubce a výšce sedáku. Jak už bylo zmíněno - hlavní výhodou těchto setů je, že jednotlivé prvky (sedy) mohou být buď rozkládací (každé lůžko u jednotlivých sedáků s touto funkcí je možné rozložit zvlášť) nebo s úložným prostorem. Tzv. sedové prvky mají celkovou hloubku (včetně zadní části, která je u rozkládací verze sklopná) 99 cm s možností kombinace úložného prostoru s rozkládacím mechanismem nebo rohových sestav. Libovolnou sedací soupravu lze doplnit v případě zákazníkova požadavku otočným křeslem na kruhovém kovovém podnoží nebo klasickým pevným křeslem bez jakékoliv funkce.
Křeslové prvky nejsou oproti sedovým tak hluboké - celková hloubka je pouze 87 cm. Sedací soupravy pak obsahují následující prvky (samozřejmě v libovolné skladbě): křeslo s užšími boky (17 cm) a pevné dvojkřeslo a trojkřeslo s boky širšími (31 cm jako u sedových prvků). Tyto křeslové sestavy jsou pak pevné, bez rozkládací funkce nebo úložného prostoru. Standardně jsou křesla osazena boky užšími (17 cm) a dvojkřesla, trojkřesla a sedové prvky boky širšími (31 cm). Dle přání zákazníka (ať už z důvodu volného prostoru nebo požadavku na změnu a sjednocení designu) lze širší boky nahradit užšími. Sedací soupravy Brasil díky své neomezené variabilitě a inovativnímu designu skvěle doplní a obohatí každý interier, každý prostor získá naprosto nový a neotřelý vzhled v duchu moderní doby. A my budeme jen a jen rádi, pokud nám dovolíte jít s Vámi touto cestou společně.
Čalouněná sedací souprava (dvojsed) od: 17.466,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje